Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Dom Stare Załubice

Stare Załubice, mazowieckie

  • 659 000 zł
  • 80 m²
  • 8 237,50 zł/m²

Zdjęcie

Milena Woźniak

Skontaktuj się

Dom Stare Załubice

Stare Załubice, mazowieckie

zaktualizowane:
18 maja 2026

659 000 zł

80 m²

8 237,50 zł/m²

Dom Stare Załubice

Zaktualizowane: 18 maja 2026

659 000 zł 80 m² 8 237,50 zł/m²

Rodzaj domu:
dom wolnostojący
Liczba pokoi:
3
Powierzchnia działki:
557 m²
Miejsce postojowe:
-
Rok budowy:
1999

Rodzaj domu:

dom wolnostojący

Liczba pokoi:

3

Powierzchnia działki:

557 m²

Miejsce postojowe:

-

Rok budowy:

1999

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: dom na sprzedaż
  • Cena: 659 000 zł (8 237,50 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Forma własności: własność, księga wieczysta
  • Charakterystyka domu 80 m², 3 pokoje, 1 łazienka; stan: dobry
  • Budynek: dom wolnostojący; rok budowy: 1999
  •   materiał budowy: mieszany
  •   okna: plastikowe
  • Działka: 557 m²
  • Wyposażenie: dom umeblowany
  • Media: prąd, szambo; ogrzewanie: kominek, własne, centralne ogrzewanie
  •   klimatyzacja

Lokalizacja

Opis nieruchomości

CAŁOROCZNY, RZEKA, LAS.

Na sprzedaż wyjątkowy dom całoroczny położony w malowniczej miejscowości Stare Załubice, w gminie Radzymin.
Nieruchomość idealna dla osób szukających ciszy, zieleni i odpoczynku od miejskiego zgiełku, a jednocześnie z wygodnym dojazdem do Warszawy.
Dom usytuowany jest na pięknie zagospodarowanej działce o powierzchni 557 m (wymiary ok. 17 x 32 m). (...)

Agent

Milena Woźniak

509 000...

509 000 079

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Milena Woźniak

509 000...

509 000 079

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Milena Woźniak

Zostaw telefon, oddzwonimy